به جاده نظم و برنامه ریزی خوش آمدید

به شما این قول را خواهیم داد در مسیری که در پیش دارید، بیشتر از آنچه که از یک مدیر انتظار دارید از تیم قدرتمند ما ببینید

مسیری که طی کردیم تا به جایگاه مدیر برنامه برسیم:

حدودا یک سالی از تحقیقات پژوهشگری من در دانشگاه تهران می گذشت که در یک طرح تحقیقی جالب از مردم این سوال را پرسیدم که علت تیجه نگرفتن آنها در برنامه ریزی چیست؟ و آنها با سخاوتمندی تمام برای من وقت گذاشتند و دقایقی برای من صحبت کردند،و من از صحبت با آنها که تعداداشان حدودا 100 نفر بود به این نتیجه رسیدم که داشتن یک برنامه خوب برای رسیدن به هدف مورد نظر اصلا کافی نیست و فقط کمتر از بیست درصد از کل ماجراست.

نتیجه این مصاحبه های طولانی از مردم این شد که در موضوع برنامه ریزی و انجام شدن منظم این کارها و افکار و احساسات باید فراتر از یک برنامه پیش رفت و یک سیستم برنامه ریزی باید ساخته میشد چون نوشتن و نگاه کردن هر روز برنامه ها روی کاغذ مشکلی را نه تنها حل نمی کرد بلکه باعث حس نا امیدی بعد از شکست هم میشد ،از همین جهت این سیستم را در طول مدت حدودا شش ماه نوشتم و قبل از اینکه به مردم معرفی کنم در زندگی شخصی  پیاده سازی کردم تا بیشتر در آن عمیق شوم چون قرار بود این سیستم در زندگی مردم و کسب و کارها جریان داشه باشد.

خیلی خوشحال هستم و خداوند را شاکرم که در این مسیر آگاهی لازم را به من داد و توانستم به خوبی مشکلات برنامه ریزی و مدیریت زمان را در آن حل کنم و حالا این سیستم در بیش از 30 کسب و کار به صورت فعال در حال کار کردن است همچنین اینکه پرسنل صدا سیما شبکه دو سیما و شعبات بانک ملی غرب تهران و کارآفرین های مجموعه  شهید آوینی هم از آن بهره برده اند ضمن اینکه در حال حاضر مدیریت برنامه آقایان سعید دلیر و محمد لطفی که از تاجرین و دانشمندان کشور هستند هم به عهده دارم.

منافعی که یک مدیر برنامه برای شما دارد:

 • شما با داشتن مدیر برنامه می توانید به کارهای خیلی مهم تر خود برسید و از جهت سطح کیفی فعالیت شما خیلی بالاتر می رود و موقعیت های بیشتری برای خود می توانید فراهم کنید. به طور مثال من مدیر برنامه یکی از بهترین مجموعه های آموزشی کشور بودم و دستاورد بزرگی که برای مجموعه بوجود آمد این بود که توانستند محیط بازارسازی خود را گسترده کنند.البته این فقط از سود حاشیه ای حضور مدیر برنامه بود.

 

 • کسب و کارهایی که در حال فعالیت هستند مخصوصا اگر به تازگی فعالیت خودشان را شروع کرده باشند به دلیل حجم بالای کار اغلب نمیتوانند به تعداد زیادی از کارهای خود برسند و این سیستم می تواند فعالیت آنها را خیلی بهتر مدیریت کند.همچنین کسب و کارهایی که قبلا هم فعالیت داشته اند برای موضوع مهمی تحت عنوان تحقیق و توسعه کسب و کار به داشتن یک مدیر برنامه احتیاج دارند تا از ایده های جدید و بازار جدید عقب نمانند.

 

 • دانش آموزان و دانشجویان فرصت مناسبی برای استفاده از وقت خود دارند و اگر یک مدیر برنامه ریزی در کنار آنها باشد نه تنها کیفیت زندگی شخصی آنها بالا میرود بلکه در تحصیل خود هم موفق خواهند بود و این همان چیزیست که ما در کشورهای توسعه یافته علمی مانند فنلاند و آلمان می بینیم.

 

 • شما در هر شغلی با هر جایگاه اجتماعی که باشید داشتن یک ذهن آرام و بدون دغدغه یکی از اهداف شما خواهد بود که این مهم با داشتن ذهنی پر از کارهای مختلف امکان پذیر نیست و داشتن یک مدیر برنامه به ما کمک میکند که هر مشغولیت فکری که داریم با مدیر برنامه مطرح کنیم و از او بخواهیم تا برای این موضوع برنامه ای در زندگی برای ما قرار دهد.

آیا حسن عاشوری صلاحیت داشتن مدیریت برنامه زندگی و کسب و کار شما را دارد؟

بخشی از پست های مدیریتی و فعالیت های آموزشی و کوچینگ را مشاهده خواهید کرد:

 • مدیر آموزش شرکت کنندگان مسابقه میدون در شبکه سه سیما
 • مدیر برنامه سعید دلیر از دانشمندان پوست و مو کشور
 • مدیر برنامه محمد لطفی از تاجرین پیانو در کشور
 • مدیر برنامه موسسه آموزشی کیسان ( برترین موسسه آموزشی)
 • مدیر برنامه برند اکسنتیدو ( شامپو )
 • مدیر برنامه برند حنانه
 • مدیر کسب و کار جناب آقای بالاوی ( در زمینه طب سنتی )
 • مدیر برنامه خانم الهام حکیم،مدیر teammatework ( در زمینه مهارت های فروش )
 • مدرس موسسه استعدادیابی درسا
 • مدیر داخلی و مسئول آموزش مرکز تخصصی شهید آوینی
 • مدرس بانک ملی شعبات غرب تهران
 • مدرس پرسنل شبکه دو سیما
 • مدرس جهاد دانشگاهی تهران
 • نویسنده کتاب زیبای جذاب

بیشتر از هر زمان دیگری اعتقاد دارم سوابق اجرایی میتواند گویای همه چیز باشد،از این جهت میتوانید از طریق صفحه ( درباره ما ) بیشتر با مدیریت مجموعه آشنا شوید

داشتن مدیر برنامه چه شرایطی دارد؟

قبول دنیای حرفه ای گری: یعنی بدانیم و آگاه باشیم که با قراردادن یک مدیر برنامه در کنار خود می توانیم بر روی فعالیت های کلیدی تری تمرکز کنیم و شانس خودمان را در پیدا کردن موفقیت های جدید امتحان کنیم.

داشتن یک مدیر برنامه یک شرط بزرگ به نام مسئولیت پذیری دارد که هر دو طرف باید به آن متعهد باشند که ما در یک قرارداد ( مشاهده متن اولیه قرارداد کاملا موارد را در آن ذکر کرده ایم که در انتها فایل آن را در اختیار شما قرار خواهین داد.

اولین گام برای شروع کار با مدیر برنامه ریزی را چطور برداریم؟

پیشنهاد همیشگی من برای شما این است که به دلیل شناخت بیشتر از شخصیت مدیر برنامه و میزان فعالیت انجام شده از طرف من حسن عاشوری و شناخت بیشتر از سیستم مدیریت زمان و برنامه ریزی و نحوه عملکرد مثبت آن فرصتی به خودتان بدهید تا این سبک را در زندگی و کسب و کار خودتان به صورت آزمایشی و بدون هزینه مادی ( به صورت رایگان ) اجرا کنید تا در ادامه بتوانید تصمیم بهتری با آگاهی بیشتری بگیرید، البته لازم است این را هم بگویم که حتی بعد از تصمیم به بستن قرارداد مدیر برنامه ریزی تمام مسیر آینده برای شما گارانتی شده می باشد تا با خیالی آسوده از کیفیت کار به فعالیت خود ادامه دهید. توصیه من برای همکاری بهتر این است که در ابتدا متن قرارداد (آزمایشی) که در فایل زیر برای شما قرار می دهیم را با دقت مطالعه کنید و سپس با یک جلسه صحبت حضوری یا آنلاین با شما درباره سه هفته فعالیت آزمایشی بیشتر صحبت کنیم تا یک شروع قدرتمند داشته باشیم.

همین حالا اقدام به ثبت درخواست کنید

برای دریافت نوبت مشاوره رایگان و پرسش شما میتوانید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود