درباره ما بیشتر بدانید!

مجموعه عاشوری نام تیم جوانی است که با هدف توسعه دانش مدیریت زمان و برنامه ریزی تشکیل شده است. این مجموعه با تحقیقات قوی و به‌روزی که دارد، سیستم برنامه ریزی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای امروز حرفی برای گفتن داشته باشند. در همین راستا مجموعه عاشوری تا کنون بیش از 1 هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

رزومه شخصی حسن عاشوری:

 • مدیر آموزش شرکت کنندگان مسابقه میدون در شبکه سه سیما
 • مدیر برنامه سعید دلیر از دانشمندان پوست و مو کشور
 • مدیر برنامه محمد لطفی از تاجرین پیانو در کشور
 • مدیر برنامه موسسه آموزشی کیسان ( برترین موسسه آموزشی)
 • مدیر برنامه برند اکسنتیدو ( شامپو )
 • مدیر برنامه برند حنانه
 • مدیر برنامه خانم الهام حکیم،مدیر teammatework
 • مدرس موسسه استعدادیابی درسا
 • مدیر داخلی و مسئول آموزش مرکز تخصصی شهید آوینی
 • مدرس بانک ملی شعبات غرب تهران
 • مدرس پرسنل شبکه دو سیما
 • مدرس جهاد دانشگاهی تهران
 • نویسنده کتاب زیبای جذاب
 • معاون و مشاور روانشناسی مدرسه غیرانتفاعی ستارگان زمین
 • مدرس مهارتهای ارتباطی موسسه امیرالموئمنین
 • مدرس توانمندسازی بانوان در بخشداری تهران

فعالیت اصلی ما ، ساخت سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان ، برای افراد و سازمان ها و…

کار اصلی ما این است که یکبار برای همیشه مسئله برنامه ریزی و مدیریت زمان را برای افراد حقیقی یا حقوقی ، سازمان های دولتی و خصوصی حل کنیم. مفتخریم که برای اولین بار در ایران موفق به ساخت سیستم هوشمندی شدیم که می تواند فعالیت های سالیانه را برای هر کدام از دسته هایی که در بالا ذکر شد راحت کند و علاوه بر آن باعث رشد و پیشرفت سریعتر آنها هم باشد. به لطف خدا توانسته ایم با تحقیقات و مطالعات فراوان به بزرگترین مشکلات در زمینه برنامه ریزی و مدیریت زمان برسیم و برای تک تک آنها راه حل های بسیار موثری پیدا کنیم و حالا شما هم میتوانید این سیستم را برای خودتان رو مغز خودتان نصب شده داشته باشید تا ببینید چقدر زندگی طعم متفاوتی خواهد داشت.

بخشی از فعالیت های انجام شده، آموزش سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان را با هم مشاهده کنیم:

دریافت جایزه حسن عاشوری

دریافت جایزه خلاقانه ترین اجرا در دانشگاه شریف. بعد از پژوهشگری در دانشگاه تهران این اولین سخنرانی با موضوع سبک زندگی بود که خوشبختانه مورد استقبال شرکت کنندگان این سمینار قرار گرفت و باعث خوشحالیست که این اجرا در جمع هنرمندان برگزار شد.

از سال 98 شروع به آموزش شرکت کنندگان تلوزیون دادم و در این فعالیت نقش شبکه سه سیما و مسابقه میدون بسیار پررنگ بود چون آموزش سیستم برنامه ریزی برای آنها بازدهی خوبی داشت، از جهت که فعالیت های زیادی را می بایست انجام می دادند. البته ناگفته نماند که همراه این آموزش در بحث ارائه خوب هم در کنار آنها بودم که تعدادی از آنها را در بخش های بعدی تقدیم خواهم کرد.

تعدادی از تیم های آموزش دیده در برنامه میدون:

 1. برند حنانه ( لوازم بهداشتی )
 2. برند اکسنتیدو ( محصولات پوست و مو )
 3. مجموعه پخش محصولات غذایی حاجی بیگی
 4. تیم کارآفرینی تولید محصولات زنانه
 5. سازنده داخلی پیانو در ایران
 6. و…
آموزش مدرسه اسما توسط حسن عاشوری

یکی از اهداف من آموزش و استفاده از سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان در مدارس و سازمان های دولتی و خصوصی بوده و هست به این دلیل که اگر ما از دوران مدرسه یادمیگرفتیم که روش درست برنامه ریزی و مدیریت زمان چگونه است و فقط به نوشتن کارها در انتهای دفتر یا نهایتا تقویم اکتفا نمیکردیم حالا امروزه پیشرفت های بسیار زیادی را تجربه می کردیم و مدرسه استعدادیابی اسرا در این مسیر همراه ما بودند و این آموزش ابتدا برای پرسنل خود مجموعه آموزش داده شد و سپس به دانش آموزان

آموزش سیستم برنامه ریزی به مدرسین توسط حسن عاشوری

در شرایط فعلی بازار مدرسین ما تعداد زیادی از افراد را مشاهده می کنیم که در کسب و کار آموزش نقش کم رنگی دارند و علت آن نبود دانش نیست بلکه اکثر مدرسین عزیز از دانش خوبی برخوردار هستند و اثار خوبی از خودشان برجای گذاشتند اما از نظر کسب درامد و دیده شدن همین اثرات آموزشی عملکرد خوبی نداشته اند، از همین جهت آموزش های این سیستم مخصوص مدرسین انجام شد تا در طول این مسیر حرفه ای با استفاده از یک سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان بتوانند بهتر از قبل بدرخشند

کارگاه های برنامه ریزی و مدیریت زمان

ما سعی داشتیم این سیستم را برای مردم که کسب و کار کوچک دارند و یا خانه دار هستند هم خصوصی سازی کنیم،زیرا داشتن یک برنامه ریزی درست و مدیریت کردن زمان برای تمام مردم اهمیت دارد و شامل بخش خاصی نمی شود و در نهایت امر برای بخشی از کسب و کارها و افراد شخصیت حقوقی و حقیقی بسیار لازم و حیاتی است.از همین جهت ما کارگاه های مختلفی در این زمینه برگزار کردیم تا به امید خدا این سیستم برنامه ریزی بیشتر در کشور عزیزمان فراگیر شود.

دوره بلند مدت توانمندسازی بانوان که با همت مدیریت محترم بخش بانوان بخشداری تهران از تیرماه 1402 شروع شد و قرار است مدیریت کسب و کار از صفر تا صد آموزش داده شود.

گزارش کامل این طرح در قسمت مقالات قابل مشاهده می باشد

در منطقه 15 تهران اتفاق جالبی را رقم زدیم ، در منطقه ای که کمتر از کلاس های مهارت های ارتباطی مشاهده می شود ما توانستیم برای اولین بار دوره های جذابی مانند مدرسه کسب و کار + فن بیان و اعتماد به نفس + برنامه ریزی و مدیریت زمان برگزار کنیم که این برای شخص من بسیار ارزشمند است . امیدوارم دیگر مناطق هم از مدل آموزش ها برای گروه کودک و نواجوان برگزار کنند.

شما میتوانید با پر کردن فرم زیر،درخواست یا مسئله خود را شرح دهید، تا در نوبت تماس تلفنی قرار بگیرید