به بخش همکاری با مجموعه عاشوری خوش آمدید

این بخش برای چه افرادی مناسب می باشد؟

  • افرادی که پیشنهادی برای توسعه کسب و کار ما دارند.
  • کسانی که دارای تخصصی می باشند که می توانند در مجموعه ما فعالیت کنند
  • عزیزانی که می خواهند در بخش فروش و بازاریابی در مجموعه عاشوری فعالیت داشته باشند

 

همکاری با مجموعه عاشوری

بخش اول : پیشنهادات کاری شما برای مجموعه

هر سازمانی فعالیت هایی را دنبال می کند که به ذهن مدیران و کارکنان آن مجموعه رسیده و حتما هستند ایده هایی که می شود انها را پیاده سازی کرد اما در خط ذهنی هیچ کدام از اعضای تیم هنوز نرسیده است ، پس بنابراین ما این بخش را برای پیشرفت خودمان و شما قرار دادیم تا هم ما از این ایده ها استفاده کنیم هم شما از این فکر خوبتان کسب درامد کنید.

بخش دوم: اگر تخصصی دارید که یک فرصت شغلی ایجاد می کند

اگر شما تخصصی دارید که فکر می کنید با اجرای مهارت شما در مجموعه بازدهی بالاتر می رود می توانید با شرکت در جلسه مصاحبه و با قبولی در آزمون در مجموعه عاشوری فعالیت داشته باشید.

بخش سوم: ورود به بخش فروش و بازاریابی

اگر در زمینه فروش محصولات آموزشی از تخصص و مهارت کلامی و متقاعدسازی خوبی برخوردار هستید می توانید بعد از شرکت در مصاحبه و آزمون در این قسمت فعالیت داشته باشید. بعید میدانیم لازم باشد که این نکته را بگوییم که در هر سازمانی قسمت فروش بیشترین درامد را از فروش محصولات برداشت می کنند.

علت همکاری با مجموعه عاشوری:

  1. سوابق خوب مجموعه که باعث انگیزه بیشتر شما خواهد شد. ( در صفحه اول،انتهای سایت ، برندهایی که با ما همکاری داشته اند قابل مشاهده هستند)
  2. ایده های شما سند و مالکیت آنها به نام شما ثبت می شوند و تا زمانی که این ایده ها درامد داشته باشند شما از آن سهم قابل توجهی خواهید داشت
  3.  برای دوستانی که در مجموعه استخدام می شوند به طور حتم محیطی امن و قابل پیشرفت می باشد.

چطور می توانید ایده یا درخواست همکاری خودتان را به ما برسانید؟

از طریق فرم رو به رو می توانید ایده های با ارزش خودتان را برای ما به صورت خلاصه و چکیده در قسمت آخر یادداشت بفرمایید تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

همچنین برای درخواست جلسه مصاحبه جهت استخدام نیز می توانید با درج نام و نام خانوادگی + نوع تخصص +شماره تماس خود در قسمت ( پیام شما ) وارد کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

برای ارسال درخواست ها میتوانید از طریق ارسال ایمیل مستقیم به مدیریت سایت که در سربرگ سایت قرار دارد ارسال کنید و یا از طریق پیامک به شماره سایت اقدام کنید.

توجه داشته باشید که بدون هماهنگی با شماره سایت تماس برقرار نکنید.

پیشاپیش از صبر و تحمل شما نسبت به دریافت پاسخ از طرف مجموعه متشکریم.