گزارش فعالیت مجموعه ما با موسسه مدیا نور:

معرفی مجموعه مدیا نور:

مجموعه مدیا نور در حوزه تولید محتوای ارزشی و انقلابی فعالیت می کنند؛ سعی دارند با شفاف‌سازی و دادن اطلاعات درست و آدرس های درست بتوانند  اخبار موثق قبل از انقلاب را منتشر کنند تا چهره واقعی دولت های قبلی را نمایان کنند و همچنین با اعلام گزارش اخبار از پیشرفت های کنونی کشور انگیزه لازم را به مردم بدهند. این موارد تحت عنوان عکس نوشته مقالات کوتاه و کلیپهای تصویری بر روی سایت بارگذاری می شود.

هدف ما از همکاری با این مجموعه ؟

هدف ما از این همکاری این است که با استفاده از یک برنامه ریزی درست و ارائه محتوای دسته اول در زمان مشخص  بر روی سایت قرار داده شود و همچنین بخشی از ویرایش متن ها، عکس ها و مقالات بر روی سایت انجام شود.

 

چرا مجموعه ما را انتخاب کردن؟

مجموعه عاشوری یک مزیت رقابتی بسیار بزرگ نسبت به موسسات آموزشی دیگر دارد و آن هم این است که ما با دانش سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان این قابلیت را داریم که پروژه‌های مختلف را برنامه ریزی کنیم تا در یک نظم خوب و عالی انجام شود.

 

چه فعالیتی برای سایت مدیانور انجام دادیم؟

ما در طول مدت ۴۵ روز که در خدمت این مجموعه بودیم اول در قسمت برنامه ریزی برای ایجاد محتوای خوب سعی کردیم یک برنامه ریزی قابل اقدام  انجام دهیم؛ که خدا را شکر توانستیم از این مرحله با موفقیت عبور کنیم و در گام دوم شروع به تولید محتوا در این زمینه کردیم که به مدد خداوند متعال این کار نیز با موفقیت انجام شد که شما در انتهای متن آدرس سایت و نمونه کار را مشاهده خواهیم کرد.

 

دعوت به اقدام:

اگر شما یک مجموعه هستید میتوانید با همکاری مجموعه ما شروع به تولید محتوای یونیک و دست اول کنید تا از این طریق بتوانید مقالات معتبر انتشار بدهید و همچنین یک طراحی خوب برای سایت خود داشته باشید.

این کار برای افراد شخصی هم قابل انجام است شما می‌توانید تخصص و مهارت خودتان را در یک سایت به معرض عموم قرار دهید تا تمام مردم دنیا به مهارت تخصص و فعالیت شما آگاه شوند و از این طریق بتوانید حتی فعالیت های فروش سایت خود را انجام دهید.